Bekleyin

Haberler

TÜRKİYE’NİN TANITIM LOGOSU OLAN LALE FİGÜRLÜ LOGOSU DEĞİŞİYOR.

TÜRKİYE’NİN TANITIM LOGOSU OLAN LALE FİGÜRLÜ LOGOSU DEĞİŞİYOR.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, yeni tanıtım stratejisi çalışmaları kapsamında bir dizi tanıtım faaliyetleri gerçekleştirecek. Yeni tanıtım stratejisi için 2001 yılından bugüne kullanılan lale figürlü Türkiye logosu değişecek. Bunun için de 2019 yılı ocak ayında reklam ihalesine çıkılacak. Şartnameye göre ihaleye son 2 yılda ortalama cirosu en az 2,5 milyon dolar olan firmalar katılabilecek.             Devamı..

BAYKAMBER YENİ MARKA İSİMLERİ İLE DÜNYAYA HİTAP EDİYOR

BAYKAMBER YENİ MARKA İSİMLERİ İLE DÜNYAYA HİTAP EDİYOR

Ulusal çapta birçok markanın altına imza atan BAYKAMBER, markalaşma alanında Türkiye’deki yabancı yatırımcıların da gözdesi oldu. Kreş ve anaokulu olarak hizmet verecek olan yeni okulun marka oluşturma, markalaşma ve kurumsallaşma süreci Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’in dokunuşuyla gerçekleşiyor. Okulun kurucusu Manhal ALASSIL (S. AR.) Türkiye’de yaptıkları yatırımın, alanında uzman bir profesyonelin eli ile markalaşmasının mutluluk verici ol Devamı..

BAYKAMBER OLUŞTURDUĞU MARKANIN AÇILIŞINI YAPTI

BAYKAMBER OLUŞTURDUĞU MARKANIN AÇILIŞINI YAPTI

Yabancı yatırımcılardan olan eğitimci Adnan BAŞKİL Bey (Yemen) ve Riym BALOŞ Hanım (Suriye) İstanbul’da yeni kurdukları okul için BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’i tercih ederek markalaşma yolunda ilk adımlarını attılar. Yeni okulun hedef kitlesi ilkokul ve ortaokul grubu olup modern bir eğitim metoduyla hizmet vermeyi amaçlıyor. Marka ismi ise “OKUSEV” olarak belirlendi. Bu marka ismi ile okulu ve eğitimi sevdiren, motive eden bir eğitim anlayışının olduğu ifade Devamı..

YABANCI YATIRIMLAR BAYKAMBER İLE MARKALAŞIYOR!...

YABANCI YATIRIMLAR BAYKAMBER İLE MARKALAŞIYOR!...

Mısırlı iş adamı AG ASLAN GRUP KOZMETİK LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Esedullah ASLAN Türkiye’deki ticaret hacmini ve ticaret potansiyelini göz önünde bulundurarak yatırımlarını burada yapmaya karar verdi. Sağlık, kozmetik ve temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma; İstanbul’da çocuk bezi, yaşlı bakım bezi, hijyenik ped gibi ürünlerin üretildiği bir fabrikayı faaliyete geçirdi.            Devamı..

ARAS OTO YENİ MARKASIYLA...

ARAS OTO YENİ MARKASIYLA...

Aras Grubu’nun bir üyesi olan CMC ARAS OTO KİRALAMA VE OTO GALERİ yeni ismi ile ticari hayatına devam ediyor. Firma sahibi Ümit ÇAMLICA zamanın ruhuna uygun, uluslararası alanda anlaşılması ve telaffuzu kolay bir marka arayışında olduklarını ifade etti. Evrensel marka ismi oluşturma konusunda uzman olan BAYKAMBER’i tercih ederek marka çalışmasına karar verdiklerini ifade eden ÇAMLICA firma misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edecek marka isminde karar kıldıklar Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sayfa {3.135895} saniyede yüklendi.