Bekleyin

Haberler

BAYKAMBER DÜNYA MARKALARINA DOKUNUYOR…

BAYKAMBER DÜNYA MARKALARINA DOKUNUYOR…

İtalya’nın dünya markası FONDİTAL&FORTES de markalaşma yolunda BAYKAMBER’i tercih etti. Uluslararası alanda faaliyet gösteren ısı ve enerji sistemleri firması FONDİTAL&FORTES; markalaşma çalışmalarında ve markanın korunması aşamasında Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER’i tercih ederek firmamızı onurlandırdı. Bilindiği gibi Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER global anlamda marka ismi oluşturma, kurumsallaşma ve marka koruma stratejileri geliştirmektedi Devamı..

TURVİGO İLE TURİZM DAHA GÜZEL

TURVİGO İLE TURİZM DAHA GÜZEL

Gönül OYTUN ve Özgür OYTUN girişimiyle kurulan turizm firması, turizme dair birçok alanda hizmet sunacak. Başlıca faaliyet alanlarının tur organizasyonları, ulaşım organizasyonları, hotel rezervasyonları, etkinlik düzenleme, otobüs ve uçak bileti tedarik etme, destinasyon belirleme ve organize etme gibi birçok hizmet kaleminin oluşturduğu kuruluşun marka ismi de orijinal. Marka oluşturma ve geliştirme aşamasında Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER Devamı..

TÜRKİYE’NİN TANITIM LOGOSU OLAN LALE FİGÜRLÜ LOGOSU DEĞİŞİYOR.

TÜRKİYE’NİN TANITIM LOGOSU OLAN LALE FİGÜRLÜ LOGOSU DEĞİŞİYOR.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, yeni tanıtım stratejisi çalışmaları kapsamında bir dizi tanıtım faaliyetleri gerçekleştirecek. Yeni tanıtım stratejisi için 2001 yılından bugüne kullanılan lale figürlü Türkiye logosu değişecek. Bunun için de 2019 yılı ocak ayında reklam ihalesine çıkılacak. Şartnameye göre ihaleye son 2 yılda ortalama cirosu en az 2,5 milyon dolar olan firmalar katılabilecek.             Devamı..

BAYKAMBER YENİ MARKA İSİMLERİ İLE DÜNYAYA HİTAP EDİYOR

BAYKAMBER YENİ MARKA İSİMLERİ İLE DÜNYAYA HİTAP EDİYOR

Ulusal çapta birçok markanın altına imza atan BAYKAMBER, markalaşma alanında Türkiye’deki yabancı yatırımcıların da gözdesi oldu. Kreş ve anaokulu olarak hizmet verecek olan yeni okulun marka oluşturma, markalaşma ve kurumsallaşma süreci Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’in dokunuşuyla gerçekleşiyor. Okulun kurucusu Manhal ALASSIL (S. AR.) Türkiye’de yaptıkları yatırımın, alanında uzman bir profesyonelin eli ile markalaşmasının mutluluk verici ol Devamı..

BAYKAMBER OLUŞTURDUĞU MARKANIN AÇILIŞINI YAPTI

BAYKAMBER OLUŞTURDUĞU MARKANIN AÇILIŞINI YAPTI

Yabancı yatırımcılardan olan eğitimci Adnan BAŞKİL Bey (Yemen) ve Riym BALOŞ Hanım (Suriye) İstanbul’da yeni kurdukları okul için BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’i tercih ederek markalaşma yolunda ilk adımlarını attılar. Yeni okulun hedef kitlesi ilkokul ve ortaokul grubu olup modern bir eğitim metoduyla hizmet vermeyi amaçlıyor. Marka ismi ise “OKUSEV” olarak belirlendi. Bu marka ismi ile okulu ve eğitimi sevdiren, motive eden bir eğitim anlayışının olduğu ifade Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Sayfa {3.549207} saniyede yüklendi.