Bekleyin

Haberler

MARKA MİRAS!

MARKA MİRAS!

MARKA MİRAS Geleceğin ticari mirası markadır. Geleceğe miras olarak marka ismi oluşturun! GELECEĞE MİRAS OLARAK GLOBAL BİR MARKA İSMİ BIRAKIN! Miras olarak taşınır veya taşınmaz mallar, para, altın bırakılabildiği gibi marka da bırakılabilir. İnsanlar genelde gelecek nesle ve evlatlarına miras olarak arsa tarla daire vb. gayrimenkul değerler bırakırlar. Oysa ki global iletişim kriterlerine uyumlu evrensel bir marka ismi oluşturup ona yapılan yatırım sonu Devamı..

İNTERNETTE FARKLILAŞIN İNTERNETTE MARKALAŞIN!

İNTERNETTE FARKLILAŞIN İNTERNETTE MARKALAŞIN!

Dijital Farklılaşın Çabuk Markalaşın! Gelişen teknolojiye bağlı olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerinde mecralar değişmektedir. Özellikle internet ve mobil teknolojinin çok hızlı gelişmesi reklam ve tanıtım çalışmalarının şeklini değiştirmiştir. Yakın zamana kadar kitle iletişim araçları radyo, televizyon, gazete, dergi ve broşür gibi araçlardan oluşurken şu anda internete bağlı olarak bilgisayar, tablet ve cep telefonları bu araçların yerini almakt Devamı..

ÜLÜ FUTBOLCUMUZ MESUT ÖZİL’İN İSTİFASI BÜYÜK YANKI UYANDIRDI!

ÜLÜ FUTBOLCUMUZ MESUT ÖZİL’İN İSTİFASI BÜYÜK YANKI UYANDIRDI!

Bir süre önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ile çekindiği fotoğraftan dolayı Almanya’da yoğun baskı altında kaldığını ifade eden ünlü futbolcu Mesut ÖZİL, Alman milli takımından ayrıldığını duyurdu. Bu fotoğraftan dolayı yoğun baskı altında kaldığını ve ırkçı söylemlere maruz kaldığını belirten ÖZİL: “ "Irkçılık ve saygısızlığa maruz kalmış hissederken, artık Almanya'yı uluslararası düzeyde temsil edemem. Almanya f Devamı..

MISIRLI İŞ ADAMI MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER’İ TERCİH ETTİ

MISIRLI İŞ ADAMI MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER’İ TERCİH ETTİ

Mısırlı iş adamı Mohsen Mahfouz Hassan İbrahim teknik olarak çok farklı bir ürün olan bavulu için Marka Uzmanı BAYKAMBER’i tercih etti. Hassan İbrahim, yüksek kullanış ve teknik özelliklere sahip olan bavul tasarımı için markalaşmak ve markasını korumak üzere kolları sıvadı. Tamamen kendisine ait tasarım ile sektörde fark oluşturmayı amaçladı. Ürün için hem yeni bir marka ve marka kimliği oluşturdu hem de teknik ve tasarım özelliklerini tescilleyerek Devamı..

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI…

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI…

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI… Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğunda Türkçe İsim Enstitüsü (İSİMDER) S. Arabistan temsilcisi Harun Abdulaliem Husiyen organizatörlüğünde resmi çerçevede markalaşma toplantısı düzenlendi. Toplantının konusunu Türkiye ile S. Arabistan arasındaki ticari ilişkiler, markalaşma sorunları, marka konumlandırma, evrensel marka ismi oluşturma, markalaşma hataları, marka tutundurma, marka pa Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sayfa {3.234338} saniyede yüklendi.