Bekleyin

Haberler

Evrensel Markalaşma ve Marka İsim Uzmanı BayKAMBER<br/>Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Türkçe İsim Enstitüsü Derneği

Evrensel Markalaşma ve Marka İsim Uzmanı BayKAMBER
Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Türkçe İsim Enstitüsü Derneği

TÜRKÇE İSİM ENSTİTÜSÜ DERNEĞİ Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yatırımcılarımız markalarına isim verirken Türkçe isimlerden ziyade daha çok yabancı kökenli isimleri markalarına vermeyi tercih etmektedirler. Bu nedenle Türkçemize olan hassasiyetimizi kaybetmekte olup; kendi kültürümüzü, medeniyetimizi yaşatmaktan gün geçtikçe uzaklaşmaktayız.  Batı hayranlığının getirmiş olduğu kültürel çözülme ile dilimizdeki gelişim durağanlaşmakta v Devamı..

BAYKAMBER & MARKALİZE KONEXPO FUARINDA

BAYKAMBER & MARKALİZE KONEXPO FUARINDA

BAYKAMBER & MARKALİZE KONEXPO FUARI’NDA KONSİAD'ın 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall’de organize ettiği “KONEXPO 3. Sanayi Ticaret ve Kültür Fuarı Etkinlikleri”ne BAYKAMBER & MARKALİZE MARKA İSİM FABRİKASI da katılmıştır. KONEXPO'ya katılan BAYKAMBER'in İstanbul Fuar Merkezi'ndeki stantlarına üyelerimizi, hemşerilerimizi ve ülke genelindeki bütün işadamlarımızı bekliyoruz. BAYKAMBER VE MARKALİZE MARKA İSİM FABRİKAS Devamı..

BAŞBAKANLIK LOGOSU DEĞİŞTİRİLDİ

BAŞBAKANLIK LOGOSU DEĞİŞTİRİLDİ

      Başbakanlık için yeni bir logo tasarlandı. Yeni tasarlanan logo Çankaya Köşkü’nün 1 No'lu ana kapısına ve Köşkün dış duvarlarına asıldı. Yeni tasarlanan logonun ortasında eskisinde olduğu gibi Türk bayrağı yer aldı ve logoda altın yaldız ve beyaz renk kullanıldı. Logonun kenarında ise Anadolu'nun başat simgelerinden olan sekiz köşeli yıldızın çoğaltılmasıyla elde edilen 64 köşeli bir çerçeve kullanıldı. Logoda Anadolu coğrafya Devamı..

ERDOĞAN’IN YENİ MARKA DEĞERİ TESCİLLENMİŞTİR

ERDOĞAN’IN YENİ MARKA DEĞERİ TESCİLLENMİŞTİR

BU LOGO NE ANLATIYOR ? ...NE VADEDİYOR ? Marka İsim Uzmanı ve TÜRKÇE İsim Enstitüsü Başkanı BayKAMBER MARKA YORUMUYLA ANLATIYOR :   Bu logodaki görsel kültürün Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başarılarına başarı katacağını, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini başarılı bir şekilde yürütmesine yardımcı olacağını ve zaferle çıkmasını sağlayacağını düşünmektedir. BayKAMBER’; Sayın Başbakan Erdoğan’ın bu logoyu tescilletirerek Devamı..

'Global Markalaşma Semineri'

'Global Markalaşma Semineri'

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen 'Marka' konulu söyleşiye katılan Sultandağı Belediye Başkanı Sayın Osman ACAR'a, Ziraat Odası Başkanlığına, Öğr. Gör. Hurşit Ertuğrul DERE'ye, değerli hocalarımıza ve sevgili öğrencilerimize katılımlarından dolayı TEŞEKKÜR EDERİM. Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sayfa {2.833334} saniyede yüklendi.