Bekleyin

Haberler

BAYKAMBER BAKAN YARDIMCISI HARUN TÜFEKÇİ İLE BİRLİKTE ÇEŞME AÇILIŞI YAPTI

BAYKAMBER BAKAN YARDIMCISI HARUN TÜFEKÇİ İLE BİRLİKTE ÇEŞME AÇILIŞI YAPTI

Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı Ketenli kasabasında şehit Hüseyin KAVALBACAK anısına bir çeşme yaptırıldı. Çeşmenin açılışı ve şehitlerin yâd edilmesi programı gerçekleştirildi. Programa Ketenli kasabası sakinleri ve bazı yöneticiler katıldı. Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun TÜFEKÇİ, Seydişehir belediye başkanı Mehmet TUTAL, Seydişehir kaymakamı Regaip Ahmet ÖZYİĞİT, ilçe müftüsü Kemal DEMİREL ve kasaba sakinlerinin katılım g Devamı..

SOFRET AÇILIŞI YAPILDI

SOFRET AÇILIŞI YAPILDI

Marka ve reklam danışmanlığını BAYKAMBER’in yaptığı SOFRET, 24 Eylül 2016 Cumartesi tarihi itibariyle hizmet vermeye başladı. “SOFRET LEZZETE DAVET” sloganıyla yolan çıkan SOFRET RESTORAN, Beylikdüzü Yakutlu semtinde özenle tasarlanan nezih mekânda hizmet verecek. Uzmanlık alanı et yemekleri olan SOFRET’in kurucusu İzzettin ELMA, çiftlikten sofraya bütün aşamalarda kendi emeklerinin olduğunu dile getirdi. Böylece hem sağlık, hem güven ve hem de lezzet a Devamı..

BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) IRAKLI İŞ ADAMLARINA VE ÖĞRENCİLERE “EVRENSEL MARKALAŞMA VE MARKA OLUŞTURMA” KONULU ARAPÇA SEMİNER VERDİ.

BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) IRAKLI İŞ ADAMLARINA VE ÖĞRENCİLERE “EVRENSEL MARKALAŞMA VE MARKA OLUŞTURMA” KONULU ARAPÇA SEMİNER VERDİ.

Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt Kanber), İstanbul’da Bağdat Üniversitesi Tasarım Akademisinin düzenlediği bir organizasyonda “EVRENSEL MARKALAŞMA VE MARKA OLUŞTURMA” konulu bir seminer verdi. Katılımcıları Iraklı iş adamları ve öğrenciler oluşturdu. Semineri özellikle Arapça olarak sunan BAYKAMBER, burada iki şeyin amaçlandığını belirtti: Öncelikli olarak katılımcıların kendi dillerinde bir sunum yaparak konunun daha iyi anlaşılmasının Devamı..

TADİKİ MARKAMIZLA YİNE GÜNDEMDEYİZ!

TADİKİ MARKAMIZLA YİNE GÜNDEMDEYİZ!

DÜNYA MARKASI SULTANDAĞI KİRAZI : TADİKİ Sultandağı kirazını dünya çapında marka haline getirmek amacıyla yürütülen “Kiraz Markası İnşa Projesi” tamamlandı. Büyük bölümü ihraç edilen Sultandağı kirazı yurt dışına Tadiki markasıyla pazarlanacak. Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER'in bulduğu marka ismi TADİKİ ve tasarladığı logosu Sultandağı'nın meşhur kirazını dünya pazarına taşıyor. Dünya'nın dört bir tarafına ihraç edilen bu g Devamı..

ŞİRİNEVLER’DE YENİ ŞUBEMİZ AÇILIYOR

ŞİRİNEVLER’DE YENİ ŞUBEMİZ AÇILIYOR

MARKALİZE MARKA İSİM FABRİKASI İstanbul Şirinevler’de açılan 3. Şubesiyle büyümeye devam ediyor. Konya Meram ve İstanbul Bahçelievler şubesinden sonra yeni açılan Şirinevler şubesiyle 3. hizmet birimi faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Başarılı birçok evrensel markanın altına imza atan kuruluş her geçen gün artan hizmet talepleriyle büyümeye ve hizmet çemberini genişletmeye devam ediyor. 2001 yılından beri hizmet vermekte olan MARKALİZE MARKA İSİM FABRİKASI Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sayfa {3.229117} saniyede yüklendi.