Bekleyin

Haberler

ByKanber Diyor ki

ByKanber Diyor ki

"Ölçmediğiniz bir şeyi bilemezsiniz, Bilmediğiniz bir şeyi yönetemezsiniz." Bykanber - Markalaşma Uzmanı Benim kendimin beğenmediği bir marka ismini , kimsenin beğenisine sunmam, Oluşturduğum bir marka ismini önce kendim beğenmeliyim  Kendimin beğendiği bir marka ismini müşteri beğenmiyorsa müşterim benim ölçüm değil Benim ölçüm müşterimin hedef kitlesi  Çünkü benim ürettiğim bir markayı benim müşterim satın almayacak, Mü Devamı..

Türk Kirazı İsim Yarışması Birinciliği

Türk Kirazı İsim Yarışması Birinciliği

Toplam 33 ülkeye ihraç edilen Sultandağı Kirazının dünya pazarında ilk sırada olmasına rağmen, bir marka isminin olmaması büyük bir eksiklikti. Bu eksikliğin giderilmesi için; Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Sultandağı Kaymakamlığı, Sultandağı Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksek Okulu’nun destekleriyle ulusal bazda düzenlenen; isim yarışmasının birincisi “TADİKİ” mark Devamı..

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Şamlar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği\'nin düzenlediği geleneksel "Trakyalılar Şamlar’da buluşuyor" etkinliği, Şamlar köy meydanında renkli görüntülerle kutlandı. Türkiye’nin diğer bölgelerinde yaşayan Trakyalıların da büyük ilgi gösterdiği Hıdrellez Şenliği’nde vatandaşlar doyasıya eğlendi. Doğanın canlanmasının sevinçle karşılandığı gün anlamına gelen Hıdrellez’i kutlamak için düzenlenen şenliğe; Başakşehir Belediye Başk Devamı..

Marka Başvurusunda Avrupa Birincisi Türkiye

Marka Başvurusunda Avrupa Birincisi Türkiye

TPE tarafından yayınlanan verilere göre Türkiye’nin marka haritası belirlendi. Buna göre Marmara Bölgesi marka tescil konusuna verdiği önemi rakamlarla da ortaya koydu. Marka başvurusunda Marmara Bölgesini, İç Anadolu Bölgesi takip ediyor. Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından yayınlanan son 17 yılın verileri ışığında kapsamlı bir araştırma ortaya kondu, illerin tüm marka sayıları incelenerek, yıllara ve bölgelere dağılımı analiz edildi ve Türkiye’n Devamı..

İstanbul Ulaşım da BayKAMBER'i Seçti

İstanbul Ulaşım da BayKAMBER'i Seçti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul\'da kent içi raylı sistemlerin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul Ulaşım A.Ş. 2005 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Evrensel marka isim babası BayKAMBER ise; Türkiye’de birçok markanın globalleşmesini sağladı ve bu alanda birçok yeniliğe imza attı. BayKAMBER Başbakanlık Onur Ödülü ve Evrensel Marka İsim Oluşturma konusunda birçok birincilik elde etmiştir.   Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sayfa {2.539251} saniyede yüklendi.