Bekleyin

Haberler

MARKALAŞMAK ZAMAN ALIR

MARKALAŞMAK ZAMAN ALIR

Ülkemizde markalaşma bilinci tam oturmamakla birlikte beklentiler yüksektir. Markalaşmak, marka değeri kazanmak zaman alan ve ekonomik yatırım gerektiren bir süreçtir. Fakat ülkemizde yatırımcılar iş adamları markayı oluştururken hazır marka halinde bir beklentiye girmektedirler.             Öncelikle gelecek vaat eden bir marka isminin oluşturulmasında stratejik planlamalar yapılmalıdır. Bir marka ismi markalaşma Devamı..

DARÜLACEZE'Yİ ZİYARET

DARÜLACEZE'Yİ ZİYARET

DARÜLACEZE’Yİ ZİYARET İMSİDER yöneticileri Darülaceze’de misafir oldular. İMSİDER (İmam Hatipli Müteşebbis Sanayici ve İşadamları Derneği) Yöneticilerini Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci kabul etti. Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı’nın da iştirak ettiği Başkanlık makamındaki kabulde kurumun yeni projeleri ve devam etmekte olan projeler ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu. Ziyaret grubunda Türkçe İsim Enstitüsü Başkanı ve İMSİDER Devamı..

MODERN ÇİKOLATA ULUSAL MARKA İSİM BAŞVURUSU 1.Sİ OLDU

MODERN ÇİKOLATA ULUSAL MARKA İSİM BAŞVURUSU 1.Sİ OLDU

MODERN ÇİKOLATA ULUSAL MARKA İSİM BAŞVURUSU 1.Sİ OLDU 20 Nisan 2016 tarihinde JW Marriott Otel'de düzenlenen 5. Türk Patent Ödülleri Töreni'nde patent, marka, tasarım ve coğrafi işaret kategorilerinde ödüller sahiplerine verildi. BayKAMBER’in marka danışmanlığını başarıyla yürüttüğü ve bunun yanı sıra birçok marka ismini de oluşturduğu ALDİVA THANKS (MODERN ÇİKOLATA AŞ – TAYYAR İNVESTMENT) markalaşmanın meyvesini bu törende aldı. 7 ana kat Devamı..

BAYKAMBER’DEN MUHARİP GAZİLERİMİZ İÇİN PROJE

BAYKAMBER’DEN MUHARİP GAZİLERİMİZ İÇİN PROJE

Evrensel Marka İsim Uzmanı Mevlüt KANBER (BAYKAMBER), yeni projesiyle şehitlerimize, gazilerimize ve ailelerine yönelik sosyal sorumluluk çalışması yaparak onların teveccühünü kazandı. Kanber, 10 Mart 2016 tarihinde "Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Şubesi"nde düzenlenen projeye özel bir toplantıda şehit ve gazi yakınları ile üyelerin katıldığı bir toplantıda dernek ile ilgili bir sunum yaptı.  "SONSUZ KALPLER" projesiyle şehit ve gazi yakınların Devamı..

FİLİSTİN TÜRK İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’NDE MARKALAŞMA RÜZGÂRI

FİLİSTİN TÜRK İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’NDE MARKALAŞMA RÜZGÂRI

İstanbul’da Filistin Türk İş Adamları Derneği’nin organize ettiği kongreye katılım oldukça yüksekti. Türkiye’deki Filistinli iş adamları ile beraber Türk iş adamları da kongreye katılarak iş dünyasındaki ve Ortadoğu’daki ekonomik durum hakkındaki son gelişmeleri değerlendirdiler. Alanında uzman kişilerin verdiği konferanslar ile birtakım gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldular. Türkçe İsim Enstitüsü Derneği Başkanı ve Evrensel Marka İsim Uzman Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sayfa {3.632086} saniyede yüklendi.