Bekleyin

Haberler

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Şamlar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği\'nin düzenlediği geleneksel "Trakyalılar Şamlar’da buluşuyor" etkinliği, Şamlar köy meydanında renkli görüntülerle kutlandı. Türkiye’nin diğer bölgelerinde yaşayan Trakyalıların da büyük ilgi gösterdiği Hıdrellez Şenliği’nde vatandaşlar doyasıya eğlendi. Doğanın canlanmasının sevinçle karşılandığı gün anlamına gelen Hıdrellez’i kutlamak için düzenlenen şenliğe; Başakşehir Belediye Başk Devamı..

Marka Başvurusunda Avrupa Birincisi Türkiye

Marka Başvurusunda Avrupa Birincisi Türkiye

TPE tarafından yayınlanan verilere göre Türkiye’nin marka haritası belirlendi. Buna göre Marmara Bölgesi marka tescil konusuna verdiği önemi rakamlarla da ortaya koydu. Marka başvurusunda Marmara Bölgesini, İç Anadolu Bölgesi takip ediyor. Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından yayınlanan son 17 yılın verileri ışığında kapsamlı bir araştırma ortaya kondu, illerin tüm marka sayıları incelenerek, yıllara ve bölgelere dağılımı analiz edildi ve Türkiye’n Devamı..

İstanbul Ulaşım da BayKAMBER'i Seçti

İstanbul Ulaşım da BayKAMBER'i Seçti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul\'da kent içi raylı sistemlerin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul Ulaşım A.Ş. 2005 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Evrensel marka isim babası BayKAMBER ise; Türkiye’de birçok markanın globalleşmesini sağladı ve bu alanda birçok yeniliğe imza attı. BayKAMBER Başbakanlık Onur Ödülü ve Evrensel Marka İsim Oluşturma konusunda birçok birincilik elde etmiştir.   Devamı..

Evrensel Markalaşma Semineri

Evrensel Markalaşma Semineri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sultandağı Meslek Yüksekokulu tarafından “Evrensel Marka Oluşturma" konulu seminer düzenlendi. Okulun Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde konuşan BayKAMBER, Afyonkarahisar Valiliği, AKÜ, Sultandağı Kaymakamlığı, Sultandağı Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği "Kiraz Markası İnşa Projesi" kapsamında Türkiye'de ilk defa bir tarım ürününe marka kimliği oluşturduğunu; Sultandağı ve yöresinde yetişen ihracata uygun " Devamı..

Evrensel Marka İsmi Oluşturma ve Markalaşma

Evrensel Marka İsmi Oluşturma ve Markalaşma

İsim; canlı cansız bütün varlıkları bize bildirmek, anlamlandırarak hatırlamak için verilen kelimelerdir. İsim, insanın hayatını belirleyebilen hatta hayatını yönlendirebilen önemli bir unsurdur. İsmin, hayatı olumlu ya da olumsuz etkileyebileceğine dair inanışlar farklı kültürel ve sosyal yapılara sahip birçok toplumda mevcuttur. Nitekim semavi dinler de bu konu üzerinde hassasiyetle durmuşlardır. Marka ismi ise; kurum ve kuruluşların ürettikleri mal ve hizm Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sayfa {2.855210} saniyede yüklendi.