Bekleyin

Haberler

ERDOĞAN’IN YENİ MARKA DEĞERİ TESCİLLENMİŞTİR

ERDOĞAN’IN YENİ MARKA DEĞERİ TESCİLLENMİŞTİR

BU LOGO NE ANLATIYOR ? ...NE VADEDİYOR ? Marka İsim Uzmanı ve TÜRKÇE İsim Enstitüsü Başkanı BayKAMBER MARKA YORUMUYLA ANLATIYOR :   Bu logodaki görsel kültürün Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başarılarına başarı katacağını, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini başarılı bir şekilde yürütmesine yardımcı olacağını ve zaferle çıkmasını sağlayacağını düşünmektedir. BayKAMBER’; Sayın Başbakan Erdoğan’ın bu logoyu tescilletirerek Devamı..

'Global Markalaşma Semineri'

'Global Markalaşma Semineri'

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen 'Marka' konulu söyleşiye katılan Sultandağı Belediye Başkanı Sayın Osman ACAR'a, Ziraat Odası Başkanlığına, Öğr. Gör. Hurşit Ertuğrul DERE'ye, değerli hocalarımıza ve sevgili öğrencilerimize katılımlarından dolayı TEŞEKKÜR EDERİM. Devamı..

ByKanber Diyor ki

ByKanber Diyor ki

"Ölçmediğiniz bir şeyi bilemezsiniz, Bilmediğiniz bir şeyi yönetemezsiniz." Bykanber - Markalaşma Uzmanı Benim kendimin beğenmediği bir marka ismini , kimsenin beğenisine sunmam, Oluşturduğum bir marka ismini önce kendim beğenmeliyim  Kendimin beğendiği bir marka ismini müşteri beğenmiyorsa müşterim benim ölçüm değil Benim ölçüm müşterimin hedef kitlesi  Çünkü benim ürettiğim bir markayı benim müşterim satın almayacak, Mü Devamı..

Türk Kirazı İsim Yarışması Birinciliği

Türk Kirazı İsim Yarışması Birinciliği

Toplam 33 ülkeye ihraç edilen Sultandağı Kirazının dünya pazarında ilk sırada olmasına rağmen, bir marka isminin olmaması büyük bir eksiklikti. Bu eksikliğin giderilmesi için; Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Sultandağı Kaymakamlığı, Sultandağı Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksek Okulu’nun destekleriyle ulusal bazda düzenlenen; isim yarışmasının birincisi “TADİKİ” mark Devamı..

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Trakyalılar Şamlar’ da buluştu!

Şamlar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği\'nin düzenlediği geleneksel "Trakyalılar Şamlar’da buluşuyor" etkinliği, Şamlar köy meydanında renkli görüntülerle kutlandı. Türkiye’nin diğer bölgelerinde yaşayan Trakyalıların da büyük ilgi gösterdiği Hıdrellez Şenliği’nde vatandaşlar doyasıya eğlendi. Doğanın canlanmasının sevinçle karşılandığı gün anlamına gelen Hıdrellez’i kutlamak için düzenlenen şenliğe; Başakşehir Belediye Başk Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sayfa {3.051005} saniyede yüklendi.