Bekleyin

Haberler

TOSYAK – TÜYAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEYNEL ELÇİK MARKALİZE’Yİ ZİYARET ETTİ

TOSYAK – TÜYAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEYNEL ELÇİK MARKALİZE’Yİ ZİYARET ETTİ

TOSYAK – TÜYAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEYNEL ELÇİK MARKALİZE’Yİ ZİYARET ETTİ TOSYAK – TÜYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel ELÇİK Markalize Marka İsim Fabrikası ve Marka İsim Enstitüsünü ziyaret ederek Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) ile görüştü. Sanayici iş adamı Zeynel ELCİK bizzat yönettiği şirketleri ile beraber üretimin artırılması ve daha verimli organizasyonlar oluşturulması adına S.S. TÜM ORGANİZE SANAYİ PLANLA Devamı..

SUUDİ ARABİSTAN’IN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ (ULUSAL GÜN) KUTLANDI

SUUDİ ARABİSTAN’IN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ (ULUSAL GÜN) KUTLANDI

Suudi Arabistan prensleri, ülkenin kuruluş yıldönümünü kutladı Suudi Arabistan prensleri, ülkenin ulusal gününün yıldönümünde geçmişin ve bugünün gururu çerçevesinde “Krallığın kuruluş destanına, Kral Abdulaziz bin Abdurrahman bin Faysal el-Suud’un Suudi Arabistan’ın kuruluşunda oynadığı role ve ekonomik, kalkınma, güvenlik ve küresel boyutlarda ülkenin kuruluşundan bu yana tanık olunan başarılara” dikkati çekti. Suudi Arabistan genelinde 88 Devamı..

MARKA MİRAS!

MARKA MİRAS!

MARKA MİRAS Geleceğin ticari mirası markadır. Geleceğe miras olarak marka ismi oluşturun! GELECEĞE MİRAS OLARAK GLOBAL BİR MARKA İSMİ BIRAKIN! Miras olarak taşınır veya taşınmaz mallar, para, altın bırakılabildiği gibi marka da bırakılabilir. İnsanlar genelde gelecek nesle ve evlatlarına miras olarak arsa tarla daire vb. gayrimenkul değerler bırakırlar. Oysa ki global iletişim kriterlerine uyumlu evrensel bir marka ismi oluşturup ona yapılan yatırım sonu Devamı..

İNTERNETTE FARKLILAŞIN İNTERNETTE MARKALAŞIN!

İNTERNETTE FARKLILAŞIN İNTERNETTE MARKALAŞIN!

Dijital Farklılaşın Çabuk Markalaşın! Gelişen teknolojiye bağlı olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerinde mecralar değişmektedir. Özellikle internet ve mobil teknolojinin çok hızlı gelişmesi reklam ve tanıtım çalışmalarının şeklini değiştirmiştir. Yakın zamana kadar kitle iletişim araçları radyo, televizyon, gazete, dergi ve broşür gibi araçlardan oluşurken şu anda internete bağlı olarak bilgisayar, tablet ve cep telefonları bu araçların yerini almakt Devamı..

ÜLÜ FUTBOLCUMUZ MESUT ÖZİL’İN İSTİFASI BÜYÜK YANKI UYANDIRDI!

ÜLÜ FUTBOLCUMUZ MESUT ÖZİL’İN İSTİFASI BÜYÜK YANKI UYANDIRDI!

Bir süre önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ile çekindiği fotoğraftan dolayı Almanya’da yoğun baskı altında kaldığını ifade eden ünlü futbolcu Mesut ÖZİL, Alman milli takımından ayrıldığını duyurdu. Bu fotoğraftan dolayı yoğun baskı altında kaldığını ve ırkçı söylemlere maruz kaldığını belirten ÖZİL: “ "Irkçılık ve saygısızlığa maruz kalmış hissederken, artık Almanya'yı uluslararası düzeyde temsil edemem. Almanya f Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sayfa {3.343709} saniyede yüklendi.