Bekleyin

Haberler

MISIRLI İŞ ADAMI MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER’İ TERCİH ETTİ

MISIRLI İŞ ADAMI MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER’İ TERCİH ETTİ

Mısırlı iş adamı Mohsen Mahfouz Hassan İbrahim teknik olarak çok farklı bir ürün olan bavulu için Marka Uzmanı BAYKAMBER’i tercih etti. Hassan İbrahim, yüksek kullanış ve teknik özelliklere sahip olan bavul tasarımı için markalaşmak ve markasını korumak üzere kolları sıvadı. Tamamen kendisine ait tasarım ile sektörde fark oluşturmayı amaçladı. Ürün için hem yeni bir marka ve marka kimliği oluşturdu hem de teknik ve tasarım özelliklerini tescilleyerek Devamı..

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI…

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI…

SUUDİ ARABİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞUNDA BAYKAMBER İLE TOPLANTI… Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğunda Türkçe İsim Enstitüsü (İSİMDER) S. Arabistan temsilcisi Harun Abdulaliem Husiyen organizatörlüğünde resmi çerçevede markalaşma toplantısı düzenlendi. Toplantının konusunu Türkiye ile S. Arabistan arasındaki ticari ilişkiler, markalaşma sorunları, marka konumlandırma, evrensel marka ismi oluşturma, markalaşma hataları, marka tutundurma, marka pa Devamı..

MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER BAŞBAKANLIKTA İSTİŞARELERDE BULUNDU

MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER BAŞBAKANLIKTA İSTİŞARELERDE BULUNDU

Baykamber (Mevlüt KANBER), Türkiye gündemini ve bazı konuları görüşmek üzere başbakanlık basın ve halkla ilişkiler müşavirliğinin konuğu oldu. Başbakanlık basın müşaviri Sayın Abdullah ÖKTEMER’in konuğu olan Baykamber, ülke imajının, tanıtımın ve iletişim kanallarının daha da iyileştirilmesi ve markalaşması konularında bazı önerilerde bulundu. Sağlık Bakanlığının düzenlemiş olduğu fuara da katılan Baykamber, GÜÇSİAD Başkanı Sayın Kenan Devamı..

CURESEVEN’E KARDEŞ MARKA BAYKAMBER’DEN

CURESEVEN’E KARDEŞ MARKA BAYKAMBER’DEN

Uzun yıllar Ortadoğu bölgesinde faaliyet gösteren CURESEVEN kozmetik markası Türkiye’de yeni bir marka ile yoluna devam etme kararı aldı. Firma sahibi Mohammad GAZZAR, CURESEVEN firmasına Türkiye’de yeni bir marka oluşturma kararı aldıklarını belirtti. İstanbul’da konumlanan CURESEVEN firması için yeni bir marka arayışında bulunarak profesyonel marka hizmeti talep ettiklerini ifade etti. Ayrıca tasarlanan yeni marka ile hedeflerinin uluslararası pazardan pay almak ol Devamı..

5. CNR İSTANBUL ULUSLARARASI KİTAP FUARINDA BAYKAMBER RÜZGÂRI

5. CNR İSTANBUL ULUSLARARASI KİTAP FUARINDA BAYKAMBER RÜZGÂRI

5. CNR İSTANBUL ULUSLARARASI KİTAP FUARINDA BAYKAMBER RÜZGÂRI Bu yıl 5.si düzenlenen CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı 10-18 Mart 2018 tarihlerinde icra edildi. Fuarın açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ yaptı. Fuara ilgi yoğun oldu. Fuarın dikkat çeken bir konuğu da Türkçe İsim Enstitüsü (İSİMDER) Başkanı Sayın Mevlüt KANBER (BAYKAMBER) oldu. İSİMDER Başkanı KANBER, Sayın KURTULMUŞ’a dernek ile ilgili bazı bil Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sayfa {3.305368} saniyede yüklendi.