Bekleyin

Basın / Medya - Gazeteler

PROTOKOL DERGİSİ ŞUBAT SAYISINDA RÖPORTAJ VERDİK

PROTOKOL DERGİSİ ŞUBAT SAYISINDA RÖPORTAJ VERDİK

"Evrensel Markalaşma"ya dair röportajımızla PROTOKOL DERGİSİ'ne bizi de konuk eden Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış YAZICI Bey'e teşekkürlerimi sunarım. Evrensel Markalaşmaya dair röportajımızla Protokol Dergisi Şubat sayısındayız.   PROTOKOL DERGİSİNDE NELERİ KONUŞTUK?   Siyasetin içinde bir marka danışmanı olarak gündemi ve 15 Temmuz ile beraber değişen süreci bizim için değerlendirebilir misiniz? Bu süreçte Türkiye’nin ve gelişen olayların yeni yılda yansıması n Devamı..

SÖMÜRGE İMAJI VERİYOR!

SÖMÜRGE İMAJI VERİYOR!

Konya’da ve Türkiye'de Artan Yabancı Marka ve Terimler Furyası Arapça tabela furyası ve yabancı markalarla gelen yabancı terimleri eleştiren İSİMDER Başkanı Mevlüt KANBER, durumun Türkiye’ye uluslararası camiada sömürge imajı verdiğini söyledi. MİLLİ KİMLİK İKİNCİ PLANA ATILIYOR Türkçe İsim Enstitüsü Derneği (İSİMDER) Başkanı Mevlüt KANBER, Konya gibi büyükşehirler ve metropol olarak adlandırılan şehirlerde dükkan isimleri ve tabelaların başta İngilizce olmak üzere yabancı kelimeler Devamı..

ELİNİ DEĞDİĞİ MARKALAŞIYOR

ELİNİ DEĞDİĞİ MARKALAŞIYOR

Elini değdiği markalaşıyor Devamı..

ÇATSO'DAN MARKALAŞMA TOPLANTISI

ÇATSO'DAN MARKALAŞMA TOPLANTISI

Türkiye'nin ilk marka isim uzmanı BayKAMBER, ÇATSO'da markalaşma ve kurumsallaşma konulu söyleşiye katıldı.  Devamı..

MARKA İSMİNİZİ İYİ SEÇİN

MARKA İSMİNİZİ İYİ SEÇİN

Türkiye'nin ilk marka isim uzmanı BayKAMBER, ÇATSO'da markalaşma ve kurumsallaşma konulu söyleşiye katıldı. ÇATSO toplantı salonunda yapılan toplantıda konuşan BayKAMBER markalaşmanın ticaret açısından çok önemli olduğunu anlattı.  Devamı..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Sayfa {6.091526} saniyede yüklendi.