Bekleyin

Giriş yap

 • KULLANICI GİRİŞİ

  Üye Girişi

  - Kampanyalarımızdan haberdar olurlar. rn- Devletin sunduğu imkânlardan (KOSGEB, İŞKUR, KALKINMA AJANSLARI vb.) haberdar olurlar. rn- Devamlı müşterilerimiz özel indirimlerimizden yararlanırlar.rn- Gelişen ve yeni eklenen hizmetlerimizden haberdar olurlar. rn- Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanırlar.rn- Reklam, tanıtım, halkla ilişkiler, kurumsallaşma ve markalaşma ile ilgili detaylı bilgi alabilirler.

 • TEMSİLCİ GİRİŞİ

  Temsicli Girişi

  - Temsilciliğimizi yaparak kendi işlerini kurmuş olurlar.rn- İş olarak hiç maliyeti olmaksızın aldıkları her işten belirli bir komisyon elde ederler. rn- Kazançları aldıkları işle doğru orantılıdır. Ne kadar iş yapılırsa o kadar kar elde edilir. rn- Firmamızdan bağımsız olarak çalışabilirler. rn- Temsilcilik için ister yeni ofis açabilir isterlerse kendi iş yerlerinde aynı anda temsilcilik yapabilirler. rn- Firmamızı başkalarına önererek alt temsilciliklerini oluşturabilirler. rn

Markalize size ne kazandırır?

 1. Türkiye’nin önde gelen markalaşma firmasıyla çalışarak kurumsal itibarınız artar.
 2. Firmamız çözüm ortağınız olmakla birlikte referansınız olur.
 3. Uzun vadeli çalışabileceğiniz bir markalaşma ve kurumsallaşma firmasıyla tanışmış olursunuz.
 4. Reklam, tanıtım, halkla ilişkiler, kurumsallaşma ve markalaşma ile ilgili mükemmel bir tedarikçi firmayla çalışma imkânı elde edersiniz. 


Sayfa {5.813073} saniyede yüklendi.