Bekleyin

BU YILIN ÖDÜLLÜ ALTIN MARKASI YİNE BAYKAMBER'DEN

BAYKAMBER’in Eliyle Markalaşan CEYLAN İNŞAAT, Aldığı Ödülle Başarısını Taçlandırıyor!

Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)in elini değdiği markalaşıyor!

Marka danışmanlığını ve kurumsallaşma danışmanlığını BAYKAMER’in yaptığı CEYLAN İNŞAAT yılın inşaat markası ödülüne layık görülürken Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN da yılın iş adamı ödülüne layık görüldü.

Ünlü Marka Uzmanı BAYKAMBER, markalaşma yolunda verdikleri desteklerin meyvesini almaktan dolayı gurur duyduklarını ifade ederek Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN’ı bu başarılarından dolayı tebrik etti.

Daha önce de Altın Palmiye Ödülüne layık görülen Ceylan İnşaat bu yıl da 1. si düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nin halk oylamasına katıldı.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen 1. Türkiye Altın Marka Ödüllerinin halk oylaması yapıldı. Toplam 21 ana kategoride yapılan oylama 20 Kasım’da sona erdi. Oylama sonuçlarına göre CEYLAN İNŞAAT “Yılın İnşaat Markası” ödülüne layık görülürken Muammer CEYLAN da yine en çok oyu alarak “Yılın İş Adamı” unvanına layık görüldü. Ödül töreni 4 Aralık tarihinde İstanbul’da bir otelde organize edilecek ve ödüller sahiplerine verilecek. 

Bu sayfa 14906 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.037745} saniyede yüklendi.