Bekleyin

5. CNR İSTANBUL ULUSLARARASI KİTAP FUARINDA BAYKAMBER RÜZGÂRI

5. CNR İSTANBUL ULUSLARARASI KİTAP FUARINDA BAYKAMBER RÜZGÂRI

Bu yıl 5.si düzenlenen CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı 10-18 Mart 2018 tarihlerinde icra edildi. Fuarın açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ yaptı. Fuara ilgi yoğun oldu.

Fuarın dikkat çeken bir konuğu da Türkçe İsim Enstitüsü (İSİMDER) Başkanı Sayın Mevlüt KANBER (BAYKAMBER) oldu. İSİMDER Başkanı KANBER, Sayın KURTULMUŞ’a dernek ile ilgili bazı bilgiler verdi. Derneğin kuruluş amacı, faaliyetleri, hedefleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Ardından bir de dernek tanıtım föyünü kendilerine takdim etti.  

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Numan KURTULMUŞ da böyle bir kuruluşun olmasının ülkemiz ve kültürümüz açısından memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Aynı zamanda marka isim uzmanı olan BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’e Türkçe markalaşma faaliyetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. “BAYKAMBER, alanında uzman, gerçek bir marka profesyonelidir” dedi. Türkçe kültürü ve Türkçe markalaşma faaliyetlerinden dolayı tebrik ederek bu konudaki projelerine de destek verebileceğini sözlerine ekledi. Samimi bir sohbet havasında geçen görüşmenin sonunda da başarı dileklerinde bulundu.

Bu sayfa 18707 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.540122} saniyede yüklendi.