Bekleyin

ARİZONA YATIRIM YAPI A.Ş.’NİN YENİ MARKA İSİMLERİ BAYKAMBER TARAFINDAN GELİŞTİRİLDİ

Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma. Marka ismi oluşturma, Marka ismi bulma, Evrensel marka ismi, Evrensel marka ismi bulma, Global marka ismi bulma, Marka adı, Marka adı bulma, Marka adı oluşturma, İnşaat markası bulma, Yapı markası bulma.

Merkezi İstanbul’da olan Arizona Yatırım Yapı A.Ş. yeni şirket ismi ve proje ismi için Evrensel Marka İsim Uzmanı Baykamber (Mevlüt KANBER)’le anlaştı. Baykamber hem şirket ismi için hem de proje ismi için yeni marka isimleri geliştirerek yönetim kuruluna sundu. Marka isimleri ile birlikte markalaşma ve kurumsallaşma ilgili sunumunu yapan Baykamber ARİZONA’nın reklam danışmanlığını da üstlenerek ileriye dönük çalışmalar için anlaşmaya vardı.

Baykamber inşaat sektörünün ülkemizin lokomotif sektörlerinden olduğunu belirterek bu alanda ancak markalaşabilirsek kalitemizi ispatlayabileceğimizi ve uluslararası alanda açılım yapabileceğimizi vurguladı. Baykamber, Yeni firma ismi olarak YAPONS’u sunarken yeni proje ismi olarak da İSTOVA’yı sundu.

“İstanbul’da Yaşam Ovası” sloganıyla yola çıkan İSTOVA, Kağıthane’de Avrasya Tüneli’ne yakın bir bölgede gerçekleştirilmesi planlanan bir proje olup açılımı da “İSTANBUL OVASI”dır. Düz bir alanda konumlanmasından ve İstanbul’da olmasından dolayı en ideal olarak bu isim uygun görülmüştür. 

Bu sayfa 18779 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {2.683464} saniyede yüklendi.