Bekleyin

BAYKAMBER İLE % 100 TESCİL GARANTİSİ

Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka Marka tescil, garantili marka tescil, garantili tescil, %100 tescil, %100 patent, markalaşma, kurumsallaşma, tescil garantili marka

Markalaşma konusunda en çok karşılaşılan sorunlardan birisi de kuşkusuz marka tescilidir. Türk Patent’in (TPE) ve Marka Kanunun kriterlerine uygun olmayan marka isimleri tescillenememektedir. Bu yüzden marka isimleri belirlenirken dikkat edilecek en önemli hususlardan birisi de marka isminin tescile müsait olmasıdır.

Evrensel Marka İsim Uzmanı Baykamber (Mevlüt Kanber) marka isimlerini oluştururken hem domain alan adlarının müsait olup olmadığını incelemekte hem de marka isim tescilinin müsait olup olmadığını analiz etmektedir. Baykamber oluşturduğu marka isimlerinin tescil kriterlerini göz önünde bulundurarak tasarlamakta ve tescili garantili hale getirmektedir.

Baykamber yine bu kriterlerle, var olan sorunlara da çözüm üretmekte ve marka sahiplerine, kurum ve kuruluşlara, tescil konusunda destek vermektedir. Son olarak bir “Özgü Makina” markası olan “PROPER” markasını (otomotiv yedek parça markası) ele alarak bu ismin markalaşmasını mümkün hale getirmiştir. “PROPER” marka ismini aslına en benzer hale getirilmesi ve tescile müsait olması için birtakım kritikler yapan Baykamber, “APROPERA” marka ismi ile markayı tescile müsait hale getirmiştir. Bu analizler sonucunda marka ismi tescillenmiştir. Ayrıca kurumsal kimlik çalışmalarını ve marka danışmanlığını da üstlenerek “APROPERA”yı markalaştırmıştır. 

Bu sayfa 20977 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.181946} saniyede yüklendi.