Bekleyin

BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) IRAKLI İŞ ADAMLARINA VE ÖĞRENCİLERE “EVRENSEL MARKALAŞMA VE MARKA OLUŞTURMA” KONULU ARAPÇA SEMİNER VERDİ.

Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi. Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi. Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi. Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi. Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi. Arapça seminer ,	Arap iş adamlarına seminer ,	Arapça marka oluşturma ,	evrensel marka oluşturma , güçlü marka oluşturma ,	evrensel güçlü markalar ,	güçlü markalar nasıl oluşur ,	Iraklı iş adamları ,	Iraklı iş adamlarına seminer ,	global marka oluşturma semineri ,	global marka oluşturma eğitimi.

Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt Kanber), İstanbul’da Bağdat Üniversitesi Tasarım Akademisinin düzenlediği bir organizasyonda “EVRENSEL MARKALAŞMA VE MARKA OLUŞTURMA” konulu bir seminer verdi. Katılımcıları Iraklı iş adamları ve öğrenciler oluşturdu.

Semineri özellikle Arapça olarak sunan BAYKAMBER, burada iki şeyin amaçlandığını belirtti: Öncelikli olarak katılımcıların kendi dillerinde bir sunum yaparak konunun daha iyi anlaşılmasının hedeflendiğini belirtti. İkinci bir nedenin de katılımcıların kendi dilinde sunum yaparak ülkemiz adına sempati, iyi niyet kazanma çabası ve ikili ilişkilerin geliştirilmesi amacı olduğunu ifade etti.

Seminerde güçlü ve evrensel markaların nasıl oluştuğu ve evrensel markaların neden gerekli olduğu konusuna değinildi. ABD’nin ve AB ülkelerinin güçlü ekonomiye güçlü markalar sayesinde sahip olduklarını belirtti. Güçlü markaların da evrensel nitelikte, farklı, daha önce benzeri kullanılmamış ve tescillenmemiş markalar olduğuna dikkat çekti.

Bağdat Üniversitesi Tasarım Akademisi Başkanı Üstad Abdurrahman Hoca da BAYKAMBER’e teşekkür plaketi takdim ederek memnuniyetlerini ifade ettiler. Seminer sonunda Iraklı iş adamları ile görüşen BAYKAMBER, “Evrensel Marka Oluşturma ve Kurumsallaşma” ile ilgili bir dizi anlaşmanın ve projenin altına imza attı. Seminerin sonunda katılımcılar hatıra fotoğrafı çekinmeyi de ihmal etmediler. Seminerin akabinde katılımcılara katılım belgesi verilerek seminer sona erdirildi. 

Bu sayfa 34325 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.309766} saniyede yüklendi.