Bekleyin

BAYKAMBER YENİ MARKA İSİMLERİ İLE DÜNYAYA HİTAP EDİYOR

Ulusal çapta birçok markanın altına imza atan BAYKAMBER, markalaşma alanında Türkiye’deki yabancı yatırımcıların da gözdesi oldu. Kreş ve anaokulu olarak hizmet verecek olan yeni okulun marka oluşturma, markalaşma ve kurumsallaşma süreci Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’in dokunuşuyla gerçekleşiyor. Okulun kurucusu Manhal ALASSIL (S. AR.) Türkiye’de yaptıkları yatırımın, alanında uzman bir profesyonelin eli ile markalaşmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Marka ismi, logo ve kurumsal kimlik gibi marka unsurlarını tasarlayan ve geliştiren Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER burada hem teknik hem de sanatsal faaliyetler ile eğitim verildiğine dikkat çekmek için “FEN” ve “SANAT” kelimelerini kullanarak yeni bir marka konsepti geliştirdiklerini ifade etti. BAYKAMBER, “FENSANAT” çatısı altında çok yönlü, aktif, ahlaklı, özgüveni yüksek bireyler yetişeceğini sözlerine ekledi.

Okulun hedef kitlesinin 2-6 yaş arası çocukların olduğu belirtildi. Kreş, gündüz bakımevi şeklinde hizmet verecek olan FENSANAT, serbest ve sürekli gelişim odaklı bir hizmet vaat ediyor. Bu süreçte diğer okullardan farklı olarak çocukların hem fiziksel hem zihinsel gelişimini destekleyen faaliyetlerin olacağı ifade edildi. Çocuklar burada sanatsal faaliyetlere de katılım göstererek çok yönlü bir gelişim sürecinde bulunacaklar. Yine burada zihinsel ve bedensel gelişimlerinin yanı sıra motor becerilerini geliştirmeyi, hayal gücünü kullanmayı öğrenecekler. Dünya genelinde geliştirilmiş, en son metot olan eğitim teknikleri ile eğitim süreci desteklenecek. Alanında uzman pedagoglar ve eğitimciler hizmet verecek.

BAYKAMBER, girişimci-kurucu Manhal ALASSIL’a Marka İsim Enstitüsü adına teşekkür belgesini takdim ederek tebrik etti.

Bu sayfa 22690 kez görüntülenmiştir.

Tags:


Paylaş:
Sayfa {5.222696} saniyede yüklendi.