Bekleyin

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANININ KATILIMIYLA MARKALAŞMA VE TÜRKÇE MARKA İSİMLERİ İLE İLGİLİ PLAKET TAKDİMİ

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi Konyalılara özel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY’IN öncülüğünde Zeytinburnu’nda buluşan İstanbul’daki Konyalılar hem iftar yaptı hem de iftar sonrası kaynaşma ve istişare toplantısı yaptı.

                Toplantının dikkat çeken misafirleri ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ve BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) oldu. Toplantıda Türkiye’nin bugünü ve geleceği, İstanbul seçimleri, gündemdeki konular görüşüldü. Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM; modern şehirler, marka şehirler, kentsel markalaşma, ülke markalaşması gibi imaj yönetimine yönelik konuları görüştüler.

BAYKAMBER, ticari markalaşma anlamında geliştiğimiz gibi şehir markalaşması ve ülke markalaşması anlamında da gelişme kaydedilmesi gerektiğine dikkat çekti. Aynı zamanda kültürel değerlerimize uyumlu markaların uluslararası alanda ses getirmesin mümkün olduğuna değindi. Baykamber; Bakan KURUM’a ulusal markalaşma alanında bazı önerilerde bulunduktan sonra plaket takdimi yapılarak törenin anısına bir de hatıra fotoğrafı çekindiler. Törenin sonunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM, katılımlarından ve yaptığı istişareden dolayı BAYKAMBER’e teşekkür etti.

Bu sayfa 24752 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {5.894469} saniyede yüklendi.