Bekleyin

ESKİ CUMHURBAŞKANI SAYIN ABDULLAH GÜL’ÜN BAŞDANIŞMANLARINDAN BAHATTİN CEBECİ TÜRKÇE İSİM ENSTİTÜSÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

markalaşma, kurumsallaşma, evrensel marka ismi oluşturma, evrensel marka oluşturma, evrensel markalar, Türkçe markalar, Türkçe marka isimler, Türkçe evrensel markalar

İstanbul merkez olmak üzere faaliyetlerine devam eden İSİMDER (Türkçe İsim Enstitüsü) markalaşma çalışmalarına ve marka isimler geliştirmeye devam etmektedir. Bununla birlikte ziyaretçilerini de kabul ederek onların da enstitü faaliyetleri hakkındaki görüşleri, destekleri değerlendirilmektedir.

Son olarak Eski Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL’ün başdanışmanlarından Bahattin CEBECİ Türkçe İsim Enstitüsü’nü ziyaret ederek kurum hakkındaki görüşlerini belirtti. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi (eski adı Yüksek İslam Enstitüsü) ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi olmak üzere iki ayrı üniversiteden mezun olan CEBECİ, akademik bilgilerini ve iş tecrübelerini İSİMDER ile paylaştı. Enstitü Başkanı Baykamber ile istişare eden CEBECİ, Türkiye’deki Türkçe marka isimleri ve evrensel marka ismi oluşturma, markalaşma faaliyetleri hakkındaki bilgi ve görüşlerini sunarak bazı tavsiyelerde bulundu.

Türkçe İsim Enstitüsü’nü kurma fikrinden dolayı kurucu Başkan Evrensel Marka İsim Uzmanı Baykamber (Mevlüt KANBER)i tebrik eden CEBECİ, İSİMDER’e üye olarak başarılı çalışmaların devamını diledi ve Baykamber ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Baykamber de CEBECİ’nin ziyareti ile duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini iletti. 

Bu sayfa 22036 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.241435} saniyede yüklendi.