Bekleyin

FİLİSTİN TÜRK İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’NDE MARKALAŞMA RÜZGÂRI

marka ismi, marka semineri, afyon, Genç Atılımcılar Derneği, Zafer Kalkınma Ajansı, Sıradanlıktan Markalaşma, AGAD Projesi, Afyon Genç Atılımcılar Derneği, Evrensel Markalaşma, Markalaşma Uzmanı, Marka Eğitmeni, marka patent, marka tescili

İstanbul’da Filistin Türk İş Adamları Derneği’nin organize ettiği kongreye katılım oldukça yüksekti. Türkiye’deki Filistinli iş adamları ile beraber Türk iş adamları da kongreye katılarak iş dünyasındaki ve Ortadoğu’daki ekonomik durum hakkındaki son gelişmeleri değerlendirdiler. Alanında uzman kişilerin verdiği konferanslar ile birtakım gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldular.

Türkçe İsim Enstitüsü Derneği Başkanı ve Evrensel Marka İsim Uzmanı Mevlüt KANBER de evrensel markalaşma konusunda görüşlerini bildirdi. Evrensel markalaşma teknikleri, markalaşma hataları, markalaşma stratejileri, markalaşmanın önündeki engeller gibi konulara değinerek katılımcı iş adamlarına markalaşma fikirlerini sundu.

Arap ve Türk dünyasının kabul gören markalarını değerlendiren iş adamları bazı ticari anlaşmalar da yaptılar. Filistinli iş adamı Ahmet ŞAHİN de markalaşma faaliyetlerin de BayKAMBER’i tercih etti. Evrensel markalaşmanın gerekliliği, Türkiye’de ve Ortadoğu’da markalaşmanın ve iş dünyasının içinde bulunduğu durumu değerlendiren KANBER, Filistinli iş adamları, Filistin Türk İş Adamları Derneği başkanı ve üyeleri, Filistin İstanbul Konsolos’u ile hatıra fotoğrafı çekinerek katılımcılara teşekkürlerini iletti. 

Bu sayfa 46436 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.813076} saniyede yüklendi.