Bekleyin

İNTERNASYONEL TÜRKİYE İŞADAMLARI DERNEĞİ AÇILDI

Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi. Uluslararası marka, marka olşturma, evrensel marka oluşturma, uluslararası işadamarı derneği, internasyonel işadamları derneği, evrensel işadamları derneği, evrensel marka ismi.

Uluslararası arenada faaliyet gösterecek olan işadamları derneği İstanbul’da açıldı. Tam adı “İNTERNASYONEL TÜRKİYE İŞADAMLARI DERNEĞİ” olan işadamları derneğinin kısa adı ise “İNTİSAD” olarak belirlendi.

Açılış konuşmasını Kurucu Başkan Av. Selahattin PAR’ın yaptığı açılışa kurucu üyeler, işadamları ve diğer davetliler katıldı. Açılış konuşmasının ardından İNTİSAD’ı tanıtan kısa bir barkovizyon gösterisi izletildi. Ardından diğer üyelerin de söz aldığı derneğin misyon, vizyon, faaliyetler ve hedeflerinin anlatıldığı istişare toplantısı yapıldı.

Derneğin marka ismini, logosunu, kurumsal kültürünü ve marka kültürünü tasarlayan Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) böyle bir organizasyonun kuruluşunda öncülük etmekten, buranın kurucu üyesi olmaktan ve markasını oluşturmaktan dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

Kurucu Başkan Av. Selahattin PAR derneğin diğer işadamları derneklerinden farklı olarak yurt dışındaki Türk üyeleri de kabul edeceğini belirtti. Derneğin adından da anlaşılacağı üzere uluslararası bir misyona sahip olduğu ve uluslararası faaliyetler gerçekleştirmeyi amaçladığı belirtildi.

Programın sonunda katılımcılar ve üyeler hatıra fotoğrafı çekindikten sonra program sona erdi.  

Bu sayfa 21107 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.112348} saniyede yüklendi.