Bekleyin

MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER BAŞBAKANLIKTA İSTİŞARELERDE BULUNDU

Baykamber (Mevlüt KANBER), Türkiye gündemini ve bazı konuları görüşmek üzere başbakanlık basın ve halkla ilişkiler müşavirliğinin konuğu oldu. Başbakanlık basın müşaviri Sayın Abdullah ÖKTEMER’in konuğu olan Baykamber, ülke imajının, tanıtımın ve iletişim kanallarının daha da iyileştirilmesi ve markalaşması konularında bazı önerilerde bulundu.

Sağlık Bakanlığının düzenlemiş olduğu fuara da katılan Baykamber, GÜÇSİAD Başkanı Sayın Kenan AKDENİZ ve Başbakanlık Basın Müşaviri Sayın Abdullah ÖKTEMER Türkiye’de sağlıkla ilgili konularda da istişarelerde bulundu.

Türkiye’nin sağlık sorunlarına, sağlıkta markalaşma konularına, yerli ilaçların nasıl sunulacağına ve nasıl markalaşacağına dair konularda görüşmelerde bulundular. Türkiye’de sağlık hizmetlerinin değerlendirildiği bu görüşmede. Türkiye’de sağlık turizminin hızlı bir şekilde gelişmekte olduğu ve Türkiye için gelecek vaat ettiği belirtildi. Baykamber; “Dikkat edilmesi gereken bir konu da sağlık hizmetlerinin kalitesi kadar tanıtımının da kaliteli olması gerektiğidir. Sağlık sektörünün hak ettiği tanıtım yapılarak sağlıkta markalaşmanın ivme kazanması gerekmektedir” dedi. Görüşmenin sonunda Baykamber, kurucu başkanı olduğu Türkçe İsim Enstitüsü (İSİMDER)’nün tanıtım föyünü de basın müşaviri Sayın Abdullah ÖKTEMER’e takdim etti.

Bu sayfa 20815 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.688942} saniyede yüklendi.