Bekleyin

MARKA MİRAS!

MARKA MİRAS

Geleceğin ticari mirası markadır. Geleceğe miras olarak marka ismi oluşturun!

GELECEĞE MİRAS OLARAK GLOBAL BİR MARKA İSMİ BIRAKIN!

Miras olarak taşınır veya taşınmaz mallar, para, altın bırakılabildiği gibi marka da bırakılabilir. İnsanlar genelde gelecek nesle ve evlatlarına miras olarak arsa tarla daire vb. gayrimenkul değerler bırakırlar. Oysa ki global iletişim kriterlerine uyumlu evrensel bir marka ismi oluşturup ona yapılan yatırım sonucu elde edilen değer, sürekli kazanan en önemli gayrimenkul değer olarak karşımıza çıkmaktadır. Markanızın devredilebilmesi için tescilli olması da gerekmektedir. Bir marka ismi her on yılda bir tescillenerek süresiz olarak korunabilir. Tescil ile bir anlamda tapulanmış olan markanızı satabilir, devredebilir ve miras olarak bırakabilirsiniz. Tescilli markanızı bir taşınmaz mal gibi ipotek ettirebilir, teminat olarak verebilirsiniz.

Evrensel iletişim kriterlerine uyumlu, taklit olmayan ve taklit edilemeyen GLOBAL bir marka ismi oluşturup, bu marka ismini doğru konumlandırıp tescilleyerek gözle görülmeyen önemli bir değer elde etmiş olacaksınız. Değerin miktarı da markanızın kaç sınıfta hangi ülkelerde tescillendiği ve markaya ne kadar yatırım yapıldığı ile doğrudan ilgilidir. Sıfırdan bir marka ismi oluşturup bunu aynı zamanda koruyarak, reklam yatırımları yaparak evrensel boyuta taşıdığınızda sıfırdan bir varlık elde etmiş olursunuz.

Yeni global bir marka ismine yaptığınız yatırımlar sizi geleceğe ve başarıya götürmektedir. Ayrıca sizden sonrakilere de değerli bir miras bırakmanızı sağlayacaktır.  Marka isminize yaptığınız yatırımla marka değeriniz artacak, global bir varlık elde etmiş olacaksınız. Global bir marka ismi oluşturarak tıpkı büyük dünya markaları gibi siz de sizden sonrakilere büyük değerleri MARKA MİRASI olarak aktarabilirsiniz... MARKA İSİM MUCİDİ www.BYKANBER.com.tr

Siz de geleceğe bir değer bırakmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Bu sayfa 33905 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {8.237814} saniyede yüklendi.