Bekleyin

MISIRLI İŞ ADAMI MARKA İSİM UZMANI BAYKAMBER’İ TERCİH ETTİ

Mısırlı iş adamı Mohsen Mahfouz Hassan İbrahim teknik olarak çok farklı bir ürün olan bavulu için Marka Uzmanı BAYKAMBER’i tercih etti. Hassan İbrahim, yüksek kullanış ve teknik özelliklere sahip olan bavul tasarımı için markalaşmak ve markasını korumak üzere kolları sıvadı.

Tamamen kendisine ait tasarım ile sektörde fark oluşturmayı amaçladı. Ürün için hem yeni bir marka ve marka kimliği oluşturdu hem de teknik ve tasarım özelliklerini tescilleyerek koruma altına aldı. Bavulda güneş paneli ve enerji depolama özelliği, yürütmek üzere motor, aydınlatma amaçlı led lamba, güvenlik alarmı, emniyet kilidi, telefon şarj özelliği gibi teknik özellikler bulunuyor.

Ürün sahibi Hassan İbrahim, sıra dışı ürününü Marka Uzmanı Baykamber’in danışmanlığında marka tescili, endüstriyel tasarım tescili ve patent tescili yaptırarak markalaştırdı ve piyasaya sürdü.

BAYKAMBER ürün için “BAGINTECH” marka ismini geliştirdi. İngilizcede “teknolojide çanta, teknik çanta” anlamına gelmektedir. Uluslararası bir marka olması nedeniyle İngilizce bir isim tercih edilmiştir. “BAGINTECH” markası ile BAYKAMBER’in ihraç ettiği markalar listesine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Bu sayfa 17657 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.352526} saniyede yüklendi.