Bekleyin

MUAY THAI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ BAYKAMBER’DEN ALDI

Her yıl ocak ayının son haftası düzenli olarak yapılan MUAY THAI ŞAMPİYONASI bu yıl da 27 Ocak 2018 tarihinde yapıldı. Şampiyona, Şehit Piyade Uzm. Çv. Halis ÖZCENGİZ anısına düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muay Thai İl Temsilciliği tarafından organize edilen şampiyona, Konya Atatürk Stadyumu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Konya Muay Thai İl Temsilcisi Mehmet Ali ACAR tarafından yönetilen organizasyonda yarışmacılar; büyükler, küçükler bay ve bayanlar kategorileri şeklinde müsabakalara katıldılar. Başarılı sporcular plaketlerini Türkçe İsim Enstitüsü Başkanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER)’den aldılar.

Plaketleri takdim eden Türkçe İsim Enstitüsü Başkanı BAYKAMBER: “Böyle azimli ve başarılı gençlerimiz olduğu sürece ülkemizin gençleri gelecek vaat etmektedir. Aynı zamanda bu tür faaliyetler şehrimizin de markalaşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Başarılarından dolayı tebrik ederim. Şahsımı da böyle güzel bir organizasyona davetlerinden dolayı Muay Thai İl Temsilcisi Sayın Mehmet Ali ACAR Bey’e de sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. 

Bu sayfa 23984 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {3.472413} saniyede yüklendi.