Bekleyin

RBE MEKANİK RULMAN MARKALAŞMA SÜRECİNDE PROFESYONEL VE BAŞARILI HİZMETLERİNDEN DOLAYI BYKANBER’E TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ.

Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER), RBE MEKANİK RULMAN LTD, ŞTİ yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. RBE MEKANİK RULMAN LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KIRVAR, BAYKAMBER’in ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek kendilerine teşekkür etti. KIRVAR ve BAYKAMBER kurumsallaşma ve markalaşma konusunda görüşme yaptılar.

KIRVAR ve BAYKAMBER RBE MEKANİK RULMAN LTD. ŞTİ. İçin yapılan markalaşma ve kurumsallaşma çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulundular. Geçmişte yapılan markalaşma çalışmaları ve şirketin geleceğine yönelik neler yapılabileceği hakkında değerlendirme yaptılar. Profesyonel bir çalışmanın ve uzman bir ekibin kurumların markalaşmasına ve kurumsallaşmasına olan etkisini değerlendirerek RBE MEKANİK RULMAN LTD. ŞTİ. için daha kapsamlı bir yol haritası belirlediler. RBE MEKANİK RULMAN LTD. ŞTİ. adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KIRVAR markalaşma sürecinde profesyonel ve başarılı hizmetlerinden dolayı ByKANBER’e Teşekkür Belgesi takdim etti ve benzer çalışmaların devam etmesini diledi. Günün anısına bir de fotoğraf çektirdiler.

Bu sayfa 24397 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {5.344542} saniyede yüklendi.