Bekleyin

TÜRKİYE LEZZETE DOYACAK

Arnavutköy’de 2005 yılında Ziyafet Çiğ Köfte markası ile yola çıkan Akıncı kardeşler (Veysi AKINCI, Kadir AKINCI, Mehmet AKINCI), birçok şube ve bayi ile hizmet ağını genişlettiler. Uzun zamanın ve geniş hizmet ağının kazandırdığı tecrübe ile daha kurumsal ve markalaşmış bir konsept ile çalışmaya karar veren girişimci kardeşler ünlü marka uzmanı BAYKAMBER (Mevlüt KANBER) ile çalışmayı tercih ettiler.

            Evrensel Marka İsim Uzmanı BAYKAMBER bilindiği üzere markalaşmayı bütün aşamaları ile ele almakta ve bir markayı oluştururken bütün kriterleri karşılayacak marka sunumları yapmaktadır. Ziyafet Çiğ Köfte’ye iki yeni marka kazandıran BAYKAMBER, diğer marka bileşenlerini de tasarladı. Marka ismi oluşturma, marka tescili, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kurum kültürü oluşturma ve diğer marka unsurlarının tasarımıyla bütün kriterleri sağlayan bir marka çalışması ortaya konuldu. Bu markalar "Doğadan Mis Gibi Lezzet" ve "Doyuyoruz Seviyoruz" sloganları ile bütünleştirildi. 

            Markalize Marka İsim Fabrikası’nı tercihlerinden dolayı Akıncı kardeşlere BAYKAMBER tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Marka sunumunun ve tesliminin anısına bir de fotoğraf çekilen Akıncı kardeşler profesyonel marka çalışmalarından dolayı BAYKAMBER’e teşekkür ettiler.

Bu sayfa 144 kez görüntülenmiştir.

Paylaş:
Sayfa {2.950211} saniyede yüklendi.