Hızlı Başvuru Yap
Marka İsimleri
Online Katalog
Marka Sorgula
0212 595 0892
Tavuk Severlerin Yeni Lezzet Durağı Misbili

Tavuk Severlerin Yeni Lezzet Durağı Misbili

Fast Food alanında özellikle tavuk yemekleri üzerine faaliyetlerini sürdüren firma kurumsallaşmak, markalaşmak, büyümek alanında global ve güvenilir bir marka olmak için bizleri tercih etti. Marka dostumuza alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile profesyonel bir çalışma hazırlayarak Marka ismi, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, marka tescili işlemlerini tamamladık. Aynı zamanda markanın güvenilirliğini sağlayan Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) takdim ederek markanın kurumsallaşmasını ve güvenilir bir kimlik kazanmasını sağlamış olduk.

Bu süreçte Global Marka Uzmanı BayKanber’den profesyonel destek alarak global alanda kullanılmaya müsait Misbili marka ismine karar verildi.

Marka adı oluşturma aşamasında verilen hizmetler göz önünde bulundurularak en uygun marka ismi belirlendi. Global alanda kullanılabilecek bir marka ismi olmasına dikkat edildi, bulunan marka ismi sloganlarla, logoyla ve kurumsal çalışmalarla uyumlu olması sağlanarak profesyonel bir çalışma yürütüldü. Marka ismi belirleme sürecinde marka adı bulma kriterlerine uygun çalışma yürütüldü. Marka adının telaffuzu kolay, akılda kalıcı ve her dilde aynı ses tonu ile söylenmesi göz önünde bulunduruldu. 

Oluşturmuş olduğumuz Misbili markasına ziyarette bulunarak marka ismi ve hedef kitlenin marka isminden ne derece etkilendiği üzerine sohbet gerçekleştirdik ve marka isminin bir firma için ne kadar büyük önem taşıdığına bir kez daha şahit olduk. 

Global marka isim oluşturma, kurumsal kimlik çalışmalarını yürütme ve marka danışmanlığı aşamasında bizleri tercih eden marka dostumuza sonsuz teşekkür eder başarılarının daim olmasını dileriz.