Hızlı Başvuru Yap
Marka İsimleri
Online Katalog
Marka Sorgula
0212 595 0892
Markalize - Web Tasarım Çalışması

Web Tasarım Çalışması

 

WEB TASARIM ÇALIŞMASININ MAHİYETİ

Günümüzde internette markalaşma global markalaşmanın ve kolay erişilebilir olmanın en önemli yoludur. Hedef kitlenizin ihtiyacı durumunda internet ortamında aratıldığınızda rakiplerinizden farklı olmak ve öncelikli tercih sebebi olabilmek için internetin bu güçlü faydalarından zamanında ve etkileyici bir şekilde yararlanmak gerekmektedir.

İnternette markalaşmak adına jenerik isimlerle anahtar kelime optimizasyonu yaparak sizi rakiplerinizden farklılaştırıyoruz. Ayrıca kurumsal-marka kimliğinize uyumlu web site tasarımı yaparak hedef kitlenizin nazarında marka bilinirliğini ve satın alma kararını etkilemekteyiz.

WEB TASARIM ÇALIŞMASI
  1. Web sayfası yönetimi 500 mb hosting (yayınlama) alanı
  2. E-mail yönetimi (SINIRSIZ)
  3. Teknik bilgiler: kod ve programlama dili kullanılacak web sayfasına uyarlanacak
  4. Tasarımlarda flash ve animasyonlar gerek görülürse kullanılacak
  5. Hazırlanan web sayfasının teknik danışmanlığı (otomatik güncelleme) web sitesi düzenleme danışmanlık için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
  6. Çalışmanın her aşaması bilgisayar ortamında gösterilecektir.
  7. Online linkler (online görüşme.) 
  8. 1.sınıf işçilik (grafik – tasarım-) çalışmanın her aşaması bilgisayar ortamında gösterilecek sitenin demosu yayına girecek. Ayrıca düzeltmeler yapıldıktan sonra site çalışır haldeyken son hali onay alındıktan sonra yayına girecek.
Sitede Sırasıyla;

Ana sayfa (ürün kategorileri görüntüleri, interaktif menü sitede çalışma alanınızın mantığını anlatan grafiksel bir tasarım) – kurumsal (tarihçe, firma tanıtım metni, misyon, vizyon, kalite politikası, hedefler amaçlar, firma ile ilgili görüntüler, haberler) – ürünlerimiz (firmanın ürettiği, yada satışını yaptığı ürünleri kendi sektörü içinde kategorize edilerek ayrı sayfalarda anlatılması) – referanslar (çalıştığınız kurum ve kuruluşların görüntülerinin yer aldığı bölüm )  insan kaynakları formu (firma iş başvuruları, insan kaynakları yönetimini kolaylaştırır, isteğe göre güncellenip hazırlanacak iş başvuru formu)   iletişim (şubeler, adres, telefon, email bilgileri görüş ve önerilerini bildirecekleri bölüm )