Hızlı Başvuru Yap
Marka İsimleri
Online Katalog
Marka Sorgula
0212 595 0892

MAKALELER

Güvenilir Marka İsim Belgesi ile Markanızı Daha Güvenilir Hale Getirin

Güvenilir Marka İsim Belgesi ile Markanızı Daha Güvenilir Hale Getirin

Marka tescili markanızın yasal olarak 10 yıl boyunca size ait olduğunu ve başkaları tarafından kullanılmasının önüne geçer. Markanızı tescillemek oldukça önemli bir işlemdir ve mutlaka her marka sahibi markasını tescillemelidir. Marka tescili yaparken de profesyonel marka uzmanları tarafından marka incelendikten sonra tescil edilmelidir yani marka tescil işlemi şansa bırakılmaması gerek oldukça önemli bir işlemdir.

Marka tescili yaptırmak markanızı başkaları tarafından kullanmasının önüne geçer ama markanızın güvenilir olduğunun ispatı değildir. Yani markanızın güvenilirliğini sağlamak için marka tescili tek başına yeterli değildir.

Marka tescili olan markalara İSİMDER Marka İsim Merkezi, Güvenilir Marka İsim (GUMİB-TOBNC) Belgesi vererek markaların güvenilirliğini sağlamaktadır. Marka tescili bulunan her markaya verilebilen bu belgeyi mutlaka her markanın almasını gerektiğini belirtiyoruz.

Bir markanın başarılı olabilmesi için mutlaka güvenilir olması gerekmektedir. Markaya güven sağlamak marka içi maddi anlamda da oldukça etkili olacağını hatırlatmak isterim. Bu güveninin temellerini marka tescil belgesi ile atarak Güvenilir Marka İsim (GUMİB-TOBNC) Belgesi ile de temellerini güçlendirmeliyiz.

Böylece markanız güvenilir bir kimlik kazanmış olacak. Marka rakip firmalardan farklılaşacak ve daha çok tercih edilecek. Marka itibarı ve marka imajınızı yükseltecek.

Güvenilir Marka İsim (GUMİB-TOBNC) Belgesi’nin markanıza maddi manevi birçok getirisi olacaktır bunların en önemlisi ise markanız güven kazanacak ve global markalaşma yolunda büyük bir avantaj sağlayacaktır.